چرا بیماران کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی را انتخاب می کنند؟

1- کاشت مو در کلینیک پوست و موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو صادقانه و با رعایت اصول انسانی و اخلاقی انجام می شود.

اطلاعات و عکس هایی که در این وب سایت صادقانه در اختیار خوانندگان گذاشته شده است عصاره سال ها کار و تلاش دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو و تکنسین های دلسوز این مرکز می باشد. بیماران مطمئن باشند صداقت و رعایت اصول انسانی و اخلاقی سرلوحه فعالیت های کلینیک کاشت موی دکترتورج مکرمی است. دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو اعتقاد دارد که موهای بیماران نزد ما امانت هستند و باید به بهترین شکل و بدون هدر رفتن یک تار مو به ناحیه طاسی منتقل شوند.

2- طبیعی ترین خط رویش مو در کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو بوجود می آید.

با توجه به اهمیت خط رویش مو در زیبایی چهره فرد، دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو وقت و انرژی زیادی برای طراحی خط موی مناسب و بازسازی قاب چهره بیماران صرف می کند. از آنجا که خط مو در نگاه اول مورد توجه دیگران و قضاوت آنان قرار دارد طبیعی بودن آن فوق العاده حیاتی است. دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو با کاشت فولیکول های حاوی یک تار مو به صورت نامنظم و با نمای زیگزاگ و با زاویه 30 درجه اجازه نمی دهد خط مو صاف ، مصنوعی یا عروسکی شود.

3- درکلینیک پوست و موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو از جدیدترین و بهترین ابزارهای میکروسرجری استفاده می شود.

در کلینیک پوست و موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو از ابزارهای ظریف جراحی استفاده می شود که با تکنولوژی مدرن روز تولید شده اند. شرکت های تجهیزات پزشکی در کشورهای پیشرفته دنیا در زمینه تولید ابزارهای جراحی ظریف رقابت شدیدی با یکدیگر دارند و در کلینیک کاشت مو دکترتورج مکرمی از بهترین محصولات استفاده می شود.

4- در کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو رد عمل در پشت سر باقی نمی ماند.

در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی به بانک موی فرد آسیب وارد نمی شود. در روش جراحی FUT طول و عرض نوار پوستی طوری انتخاب می شود که پوست سر تحت کشش اضافی قرار نگیرد و رد عمل به صورت خط مویی باقی بماند. در روش غیر جراحی FUE=SUT) FIT) نیز برداشت موها از دور سر با حساب و کتاب انجام می شود تا حجم موهای پشت سر بیش از اندازه کم نشود.

5- در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی مشاوره حضوری توسط شخص دکتر تورج مکرمی انجام می شود.

در کلینیک تخصصی پوست وموی دکترتورج مکرمی مشاوره حضوری با متقاضیان کاشت مو توسط شخص دکتر مکرمی متخصص پوست وموانجام می شود. بیماران این امکان را دارند که درباره جزئیات عمل خود مستقیما با دکترتورج مکرمی مشورت نمایند و پاسخ سوالات خود را بگیرند. این کار مهم به هیچوجه به تکنسین ها و دستیاران سپرده نمی شود.

6- مراجعه و مشاوره در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی الزام و اجباری برای کاشت مو در این مرکز نیست.

در جلسه مشاوره اطلاعات کامل درباره روش های مختلف کاشت مو و معایب و مزایای هر یک، مناسب ترین روش کاشت مو، مناسب ترین خط رویش مو و وسعت و تراکم کاشت موها به فرد داده می شود. به این ترتیب افراد می توانند آگاهانه در باره عمل خود تصمیم بگیرند ولی الزام و اجباری برای کاشت مو در این مرکز نیست.

7- در کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی حداکثر تعداد گرافت ها در حداقل زمان کاشته می شود.

در کلینیک کاشت موی دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو متناسب با کیفیت و کمیت بانک موی هر فرد ماکزیمم تعداد تار مو ها کاشته می شود. در افرادی که موهای پرپشتی در پشت سر دارند هشت تا ده هزار تارمو طی یک یا دو روز قابل کاشت است. هدف ما این است که با یک بار مراجعه از بانک موی هر فرد نهایت استفاده شود و دیگر نیازی به مراجعه مجدد شخص نباشد.

8- تکنسین های کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی همگی تحصیل کرده و با تجربه هستند.

کاشت مو یک عمل تیمی است. تکنسین های این مرکز همگی توسط دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو آموزش دیده اند و با نظارت مستقیم ایشان صادقانه به خدمت رسانی به مراجعین مشغول هستند.

9- در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی بیماران در طول عمل درد یا ناراحتی ندارند.

در کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی بیماران در طول عمل احساس درد و ناراحتی نمی کنند زیرا کلیه مراحل کاشت مو پس از برقراری بیحسی موضعی کامل انجام می شود.

10- در کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر تورج مکرمی استریلیزاسیون وسایل جراحی مطابق استانداردهای وزارت بهداشت انجام می شود.

کلیه وسایل جراحی توسط دستگاه اتوکلاو با بخار آب و طبق استانداردهای وزارت بهداشت استریل می شود و لوازم مصرفی هم یک بار مصرف است. بنابراین بیماران نگرانی درخصوص انتقال بیماری از فرد به فرد ندارند.

11- درکلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی ضمانت نامه کتبی معتبر ارائه می شود.

کاشت موی طبیعی در کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی با ارئه ضمانت نامه کتبی انجام می شود. نظر به موفقیت عمل کاشت مو در 95-100% بیماران، این مرکز معتبر در خصوص رشد موهای کاشته شده، تعداد فولیکول های کاشته شده و طبیعی بودن نتیجه عمل ضمانت نامه کتبی در اختیار بیماران قرار می دهد.

12- در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی از کاشت مو در افرادی که کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند خودداری می شود.

همه روزه افراد زیادی برای مشاوره به کلینیک تخصصی کاشت موی دکترتورج مکرمی مراجعه می نمایند. متاسفانه بعضی ازاین افراد کاندید مناسبی یرای کاشت مو نیستند مثلا سن بیمار کم است یا بانک موی خوبی ندارد. اخلاق پزشکی حکم می کند که از پذیرش افراد نامناسب برای کاشت مو خودداری شود. امیدواریم این افراد جذب مراکز غیر قانونی نشوند.

13- کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی مورد اعتماد بیماران از شهرهای مختلف ایران ، اروپا و آمریکا است.

باعث افتخار ماست که بیماران از شهرهای مختلف ایران و کشورهای پیشرفته برای کاشت مو به کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی در شهر تهران (پایتخت ایران) مراجعه می نمایند. این مرکز توسط افرادی معرفی می شود که قبلا کاشت مو کرده اند و از نتیجه عمل راضی هستند.

14- کاشت مو عمل زیبایی است و متاسفانه بیمه ها هزینه آن را پوشش نمی دهند. کاشت مو در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی با هزینه بسیار مناسب و با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود.