توصیه های قبل از کاشت مو

قبل از کاشت مو انجام یک آزمایش خون ساده به عنوان چک آپ ضروری است تا وضعیت سلامتی بدن هر فرد مشخص شود.
ادامه مطلب

توصیه های بعد از کاشت مو

بیماران در پایان عمل چند ساعته کاشت مو خسته و کلافه هستند و بدلیل گیجی ناشی از خوردن قرص دیازپام نمی توانند با دقت رانندگی کنند.
ادامه مطلب

کاشت مو به روش ترکیبی

برای این که تنها با روش جراحیFUT ، تار موی زیادی کاشته شود لازم است نوار پهنی ( به عرض 1.5 تا 2.5 سانتی متر ) از پشت سر برداشته شود که عارضه آن رد زشتی است که تا آخر عمر باقی می ماند و باعث شرمندگی بیمار و عذاب وجدان پزشک می شود.
ادامه مطلب

کاشت مو به روش جراحی FUT

امروزه متخصصین پوست و مو با بكارگيري جدیدترین پیشرفت ها در تکنیک FUT طاسی سر را با موهاي طبيعي و در حال رشد خود فرد ترمیم كرده و خط موي (Hairline )منحصر به فرد و کاملا طبیعی خلق مي كنند.
ادامه مطلب

کاشت مو به روش FIT (FUE)

در کاشت مو با روش غیر جراحی، واحدهای فولیکولی (حاوی 1-4 تار مو) توسط وسیله ظریفی بنام پانچ یک به یک از پشت سر خارج می شود و در ناحیه طاسی کاشته می شود، درنتیجه نیازی به جراحی پشت سر نیست.
ادامه مطلب

کاشت ریش و سبیل

رشد موهای صورت توسط آندروژن ها یا هورمون های جنسی مردانه کنترل می شود. مهم ترین هورمون جنسی در بدن مردان تستوسترون است که از بیضه ها ترشح می شود.
ادامه مطلب

کاشت مو در خانم ها

شایع ترین علت ریزش موی سر خانم ها ارث بوده و ریزش مو با طرح زنانه (FPHL) نام دارد. حدود 20-30 درصد از خانم ها از ریزش موی ارثی رنج می برند.
ادامه مطلب

کاشت ابرو

ابروی خوش حالت نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارد. ابرو قاب چشم است و چشم و ابرو در کانون نگاه دیگران قرار دارد و هر نوع نقیصه ای در این بخش از صورت تاثیر منفی در زیبایی و اعتماد به نفس فرد دارد.
ادامه مطلب

هزینه کاشت مو

کاشت مو عمل زیبایی است و متاسفانه بیمه ها مخارج آن را پوشش نمی دهند. هزینه عمل بسته به سابقه کاری و تجربه پزشک متخصص، متفاوت است.
ادامه مطلب

تصاویر بیماران کاشت مو 1

تصاویر بیماران کاشت موی طبیعی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست و مو
ادامه مطلب

تصاویر بیماران کاشت مو 2

تصاویر بیماران کاشت موی طبیعی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست و مو
ادامه مطلب

سوالات متداول

کاشت مو سن خاصی ندارد. اگر کم پشتي مو هاي سر شما به حدي زیاد است که در زير نور معمولي، سفيدي پوست سر از لابلاي موها ديده مي شود و يا خط موي جلوي سرخیلی عقب نشيني کرده است شما كانديد مناسبي براي کاشت مو هستید و لازم نیست چند سال منتظر بمانید تا کاملا طاس شوید.
ادامه مطلب

ليپوساكشن

توصيه مي شود افرادی که چاقی شکم یا ران دارند با رعايت رژيم غذايي متعادل و انجام دادن منظم فعاليت هاي بدني چربي سوز، بدن خود را تا حد ممكن لاغر کنند و چند ماه وزن ثابتی داشته باشند، سپس براي خارج كردن چربي هاي مقاوم به ورزش و رژيم از ليپوساكشن كمك بگيرند.
ادامه مطلب

تزریق چربی

تزریق چربی در صورت به معنای برداشت چربی از قسمتی از بدن و انتقال آن به صورت همان فرد است.
ادامه مطلب

کاشت موی طبیعی

در حال حاضر بهترین روش های کاشت موی طبیعی عبارتند از کاشت مو با روش جراحی FUT و کاشت مو با روش غیر جراحی FIT و یا ترکیب هر دو روش.
ادامه مطلب

درمان طبی ریزش مو

دارو های مورد تایید متخصصین پوست و مو برای درمان ریزش مو عبارتند از محلول ماینوکسیدیل و قرص فیناستراید. هیچ داروی دیگری غیر از این دو در درمان ریزش موهای سر موثر نیست.
ادامه مطلب

ریزش موی سکه ای

اگر موهای سر شخصی در یک یا چند نقطه به طور ناگهانی بریزد آن فرد به ریزش موی سکه ای ( آلوپسی آره آتا ) مبتلا شده است. اندازه نقاط گرد بدون مو 1- 5 سانتی متر است.
ادامه مطلب

علل ریزش مو

موهای پرپشت و خوش حالت نشانه جوانی و زیبایی است. کسی که دچار عارضه طاسی شده ظاهر شاداب و باطراوت ندارد و اغلب مسن تر از هم سن و سال های خود به نظر می رسد.
ادامه مطلب